Jawor: II etap ścieżki do Myśliborza - ruszyły prace

Jawor: II etap ścieżki do Myśliborza - ruszyły prace
Korzystając z doskonałej pogody wykonawca inwestycji przystąpił do zdjęcia humusu.

Od kilku dni trwają już prace ziemne na II etapie ścieżki pieszo-rowerowej do Myśliborza, która realizowana jest na zlecenie Powiatu Jaworskiego.

Generalny Wykonawca - jaworska spółka COM-D korzystając z doskonałej pogody przystąpiła do zdjęcia humusu. Zgodnie z podpisaną umową planowany termin zakończenia realizacji II etapu to koniec czerwca 2018 r., tak by już w trakcie wakacji wszyscy mogli bezpiecznie korzystać z nowej ścieżki.

Całkowita wartość inwestycji to prawie 1,5 mln zł. z czego milion złotych to środki z Unii Europejskiej, 60 tys zł. dołoży Gmina Paszowice, a pozostałe wydatki - 440 tysięcy - pokryje z własnego budżetu Powiat Jaworski. W związku z prowadzonymi pracami wszystkich kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Poza tym Powiat Jaworski w dalszym ciągu „upiększa” wcześniej wybudowaną ścieżkę. W listopadzie nasadzono prawie 9 tys. krzewów, a w ostatnich dniach jaworska firma Metal Znak wykonała i ustawiła 5 tablic edukacyjnych wzdłuż całej ścieżki.

ścieżka Jawor-Myślibórz ścieżka do Myśliborza ścieżka pieszo-rowerowa COM-D Powiat Jaworski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolny-slask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.