Rajter i Niewiadomski uhonorowani

Rajter i Niewiadomski uhonorowani
Grzegorz Rajter to dziś największa gwiazda Ślęzy./fot. Paweł Sasiela

Przed meczem Ślęzy ze Stilonem Gorzów Wielkopolski miała miejsce miła uroczystość.

Supersnajper Ślęzy Grzegorz Rajter i pomocnik Paweł Niewiadomski otrzymali pamiątkowe koszulki i album "Ślęza to Wrocław", z okazji odpowiednio 150 i 100 meczu w żółto-czerwonych barwach. Odnotować należy, że 150 mecz Grzegorza Rajtera w Ślęzie miał miejsce w Dzierżoniowie.

Grzegorz Rajter Paweł Niewiadomski Ślęza Wrocław jubileusz trzecia liga dolnośląsko-lubuska

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.