Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

51. edycja CCC Tour - Grody Piastowskie

51. edycja CCC Tour - Grody Piastowskie
Fot. materiały organizatora

W Legnicy 5 maja o godzinie 18.30 wystartuje 51. edycja wyścigu „CCC Tour – Grody Piastowskie”. Do 8. maja o laury powalczy 19 ekip, reprezentujących Europę, Azję i USA – 150 zawodników z 10 krajów.

W ciągu czterech dni organizatorzy zapraszają kibiców do Legnicy, Głogowa, Polkowic, Złotoryi, Chojnowa, Dzierżoniowa i Wałbrzycha. W Legnicy zorganizowany zostanie prolog, czyli kryterium uliczne. Kolarze będą się ścigać w 20 rundach. Każdy odcinek będzie prowadził z placu Zamkowego przez ul. Nową, Partyzantów, Senatorską i Piastowską. W sumie 32 km.

- W miastach, w których odbędą się starty do poszczególnych etapów wyścigu przed prologiem, organizujemy tzw. Małe Grody Piastowskie (w Legnicy o godz.16.30) – mówi Bogdan Rzepka, dyrektor wyścigu. - Ścigać się będą młodzi kolarze ze szkół, które się do nas zgłoszą. Serdecznie zapraszamy do udziału i kibicowania dzieciom i młodzieży. Wszystkie szczegóły na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej www.grody.com.pl, w zakładce Małe Grody Piastowskie – dodaje.

W czwartek (5 maja) czekają nas zmiany w organizacji ruchu, konieczne ze względu na wyścig kolarski. Od godziny 12.00 do 16.30 wyłączona z ruchu zostanie ulica Nowa od Piastowskiej do Zamkowej. W godzinach od 16.00 do 23.00 całkowicie zamknięte będą ulice: Nowa, Partyzantów, Senatorska i Piastowska na odcinku od Senatorskiej do Nowej. Na czas imprezy obowiązywać będą objazdy ulicami: Dziennikarską, Muzealną, Skarbka, Witelona i Libana.

CCC Tour Grody Piastowskie Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.