Głogów: Trzy godziny dla rodziny

Głogów: Trzy godziny dla rodziny

W ubiegły weekend obchodzony był Międzynarodowy Dzień Rodziny. Z tej okazji, Stettwokerzy z głogowskiego Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi” zorganizowali festyn „3 GODZINY DLA RODZINY" dla mieszkańców ul. Krochmalnej. Kolejna impreza już jutro.

Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Uczestnicy chętnie brali udział w profilaktycznym przedstawieniu, konkursach i zabawach przygotowanych przez artystyczną grupę Klownów. Zwycięzcy konkursów rodzinnych otrzymali nagrody rzeczowe, zabawki i słodycze. Do przygotowania imprezy aktywnie włączyli się rodzice i mieszkańcy ul. Krochmalnej.

„3 GODZINY DLA RODZINY" jest elementem realizowanego projektu profilaktycznego przez Podwórkowych Pedagogów - osób które starają się zaopiekować, wspierać i animować dzieci i młodzież w ich naturalnym środowisku jakim jest boisko, blokowisko i ulica.

W 2016 Stowarzyszenie swoim działaniem obejmuje ul. Krochmalną i os. Krzepow. Projekt jest współfinansowany przez Gminę Miejską Głogów realizowany w partnerstwie z Miejskim Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie.

Kolejna inicjatywa w ramach festynu rodzinnego odbędzie się w najbliższa SOBOTĘ 21.05.2016 r. na os. Krzepów za plebanią od godz. 14 – serdecznie zapraszamy i zachęcamy do aktywnego poświecenia się przez 3 godziny dla rodziny.

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

jedn rob kop tesc
jedn rob kop tesc 25 października 2018 o 20:59

głogów to wieś

Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.