Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

BRT na Walimskim Lecie

BRT na Walimskim Lecie
Beta Rally Team na trasie.

Jaworska załoga Beta Rally Team w miniony weekend uczestniczyła w kolejnym rajdzie.

- Szczęśliwie ukończyliśmy zmagania na Walimskim Lecie na 5 miejscu w klasie. Była to dla nas duża szkoła na nowych, bardzo wymagających odcinkach: Michałkowa - Walim oraz Sierpnica. Dwie różne lokalizacje, każdy przejazd w innych warunkach pogodowych, czyli to co rajdowcy lubią najbardziej. Przed każdym startem towarzyszyła nam niewiadoma, ale nie złożyliśmy broni do walki o lepszy czas. Wyzwanie było ogromne. Cieszymy się że osiągnęliśmy metę i zdobyliśmy cenne doświadczenie - mówią jaworscy rajdowcy.

Zachęcamy do kibicowania naszej drużynie podczas kolejnych eliminacji. 19 czerwca BRT wystąpi w Sobótce. Więcej o występach zespołu na oficjalnym profilu facebook.com/betarallyteam.

Beta Rally Team rajd Walimskie Lato

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.