Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zakończyli sezon na podium

Zakończyli sezon na podium
Fot. KS Polkowice

W miniony weekend rozegrano ostatnią IX Rundę Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w motocrossie. W Klasyfikacji generalnej zawodnicy KS Metraco Polkowice zajęli wysokie drugie miejsce.

Ostatnia runda mistrzostw rozegrana została na torze motocrossowym w Opatówku. Polkowiczanie potwierdzili wysoką formę zajmując drugie miejsce w rywalizacji drużynowej. Punkty zdobyte w Opatówku dały naszym zawodnikom wicemistrzostwo Strefy Polski Zachodniej. W IX rundzie najlepiej z naszych motocyklistów spisali się: Emil Przystupa i Fabian Fedyczkowski zajmując miejsca na podium.

Na wyróżnieni zasługuje jednak cała sekcja motocrossowa KS Metraco Polkowice, która pracowała na końcowy sukces. Słowa uznania należą się w szczególności Emilowi Przystupie, który we wszystkich dziewięciu rundach stawał na podium. 

KS Metraco Polkowice motocross IX Runda Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej Emil Przystupa Fabian Fedyczkowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.