Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Karnety na rundę wiosenną na mecze Kuźni i inne niespodzianki!

Karnety na rundę wiosenną na mecze Kuźni i inne niespodzianki!
Fot. Paweł Sasiela

Kilka nowości czeka kibiców odwiedzających Stadion Miejski przy ulicy Parkowej 8 w Jaworze przy okazji meczów pierwszego zespołu Kuźni w klasie okręgowej.

Na nadchodzącą rundę wiosenną są już dostępne karnety na spotkania drużyny! W drugiej części kampanii 2016/2017 MRKS zagra przed własną publicznością aż dziewięciokrotnie. Kupując na każdy pojedynek bilet, kibic musiałby wydać 27 złotych. Z kolei koszt karnetu to 22 złote. 

Będą one imienne i numerowane. Nabyć będzie je można między innymi w najbliższy weekend w hali przy ulicy Wiejskiej, podczas turniejów dla młodzików i żaków z cyklu JAKO Javoria Cup (w sobotę i niedzielę od godziny 9:00), przy stoliku sędziowskim. O innych sposobach dystrybucji poinformujemy niebawem. Ponadto wszyscy ich posiadacze w ostatnim meczu sezonu wezmą udział w losowaniu koszulki jaworskiej Kuźni. 

Jednak to nie koniec nowości. Podczas spotkań przy Parkowej 8 osoby zakupujące bilet wstępu oraz posiadacze karnetów otrzymają biuletyn meczowy, a w każdym będzie znajdował się kupon. Wszyscy, którzy zbiorą komplet dziewięciu kuponów, na koniec sezonu dostaną niespodziankę. Każdy kto chce nabyć gadżety Kuźni w postaci szalika i/lub kubka będzie miał okazję uczynić to w najbliższych dniach na turnieju JAKO Javoria Cup.

Kuźnia Jawor Stadion Miejski karnety bilety wejściówki pamiątki klubowe runda wiosenna sezon 2016/2017

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.