Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

V Półmaraton Jeleniogórski już 1 maja

V Półmaraton Jeleniogórski już 1 maja
Zdjęcie ilustracyjne

To już niebawem – drugi raz w swojej historii Półmaraton Jeleniogórski wybiegnie z Cieplic w kierunku Karkonoszy. 1 maja organizatorzy zapraszają do rywalizacji na atestowanej trasie półmaratonu i do udziału w biegu na dystansie 10 km.

Malownicza trasa i piękne widoki są pewne – dobrze by było gdyby znów, jak w ubiegłym roku, dopisała pogoda. Start i meta obu biegów usytuowane są w samym sercu Cieplic – Zdroju – na Placu Piastowskim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, przez który wiodą ostatnie metry biegu. Znów wszystko odbędzie się na jednej dużej pętli, na pięknej trasie z widokiem na Karkonosze.

Cały czas można się jeszcze zapisać do startu w zawodach, a wszystkie szczegóły dotyczące imprezy i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie http://superbieg.pl.

Do 30 kwietnia włącznie obowiązuje obniżona opłata startowa – zgłaszając się w tym terminie, zapłacimy za start tylko 50 PLN (plus 10 PLN jednorazowej opłaty za numer startowy do wykorzystania na wszystkich biegach cyklu Runner's World Super Bieg).

W dniu startu również jeszcze można zgłosić się do udziału w biegu, płacąc w biurze zawodów 70 PLN + 10 PLN za numer. Jeśli ktoś już w tym roku pobiegł w RWSB, przyjeżdża do Jeleniej z własnym numerem startowym.

Na wszystkich zawodników na mecie czekają pamiątkowe medale, ciepły posiłek i dyplomy z wynikiem, miejscem i czasem. Nagrody rzeczowe czekają na pierwsze trójki w kategoriach OPEN.

Bieg wchodzi w skład cyklu Runner's World Super Bieg, jest więc kolejną okazją do zdobywania punktów w klasyfikacji generalnej. Każdy kto dopiero w Jeleniej Górze zadebiutuje w RWSB, otrzyma w pakiecie pamiątkową koszulkę. To już trzeci bieg cyklu, więc będzie można zgarnąć w pakiecie startowym skarpetki biegowe (za trzeci start) lub worek na buty (za drugi start).

Warto kolekcjonować starty w RWSB, bo kolejne upominki już czekają w kolejce: kubki, buffy, opaski kompresyjne, czapki, pasy na bidon i torby sportowe.

Biuro zawodów będzie czynne w miejscu startu na Placu Piastowskim już w niedzielę 30 kwietnia od godz. 17:00 do 20:00. W dniu startu zapisy i wydawanie pakietów startowych zaczyna się od godz. 8:00. Start o godzinie 11:00.

Następny bieg cyklu już 7 maja w Polanicy – Zdroju, a zawody te rozpoczną serię biegów górskich.

V Półmaraton Jeleniogórski Jelenia Góra

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.