Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Piłkarze w przedszkolu

Piłkarze w przedszkolu
Fot. KS Polkowice

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach. Zawodnicy pierwszego zespołu przeprowadzili z maluchami zajęcia sprawnościowe oraz przynieśli im drobne upominki rzeczowe.

Okres wakacji to czas odwiedzin dzieci, które nie miały możliwości wyjazdu na wakacyjny wypoczynek. W tym tygodniu grupa piłkarzy z kierownikiem drużyny Piotrem Wójcikiem bawiła się z dziećmi  polkowickiego Przedszkola Miejskiego nr 5.

Piotr Azikiewicz, Maciej Bancewicz i Kamil Zawadzki przygotowali dla maluchów krótki trening oraz zabawy sprawnościowe. Piłkarze przynieśli również dzieciom słodycze oraz drobne upominki rzeczowe w postaci książeczek i kolorowanek. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie z pamiątkowe zdjęcie. 

KS Polkowice przedszkolaki Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Piotr Azikiewicz Maciej Bancewicz Kamil Zawadzki

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.