Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Klasyki motoryzacji zjadą do Świdnicy

Klasyki motoryzacji zjadą do Świdnicy
Fot. materiały prasowe

Przed nami V Międzynarodowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych, który jest największą tego typu imprezą w regionie i jedną z największych w Polsce. Oczekiwany przyjazd załóg na świdnicki rynek to sobota 5 sierpnia około godz. 9.30.

V edycja rajdu odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2017 r. i przebiegać będzie na trasie o łącznej długości ponad 60 km. W czasie jego trwania uczestnicy będą brali udział w konkursach sprawnościowych oraz z wiedzy dotyczącej historii motoryzacji, będą zwiedzać atrakcje regionu oraz kosztować specjałów lokalnej kuchni. Kierowcy biorący udział w rajdzie zjadą do Świdnicy, skąd wyruszą do Strzegomia, a stamtąd do Wałbrzycha.

W trakcie postoju zabytkowych samochodów będzie można podziwiać takie perełki motoryzacji jak:

- POLSKI  FIAT  508  z 1933  służbowa limuzyna Admirała Józefa Unruga obrońcy Helu w 1939. Samochód wyprodukowany w Warszawie w 1933 roku.

- ESSEX SUPER  SIX  Taxi z lat 1920-1930 ,

- FIAT TOPOLINO 500A  z 1937 r .

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Moto-Weteran Wałbrzych.

Świdnica V Międzynarodowy Wałbrzyski Rajd Pojazdów Zabytkowych pojazdy zabytkowe

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.