Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zbigniew Smółka: Remis jest sprawiedliwy

Zbigniew Smółka: Remis jest sprawiedliwy
Fot. dolny-slask24h.pl

Szkoleniowiec Stali Mielec po remisie w Legnicy zauważał, że głównym zadaniem jego zespołu było uniknięcie straty bramki, po dwóch meczach, w których drużyna stracił sześć goli. Podział punktów trener Smółka uznał za zasłużony.

Na pewno to bardzo cenny punkt. Jak wszyscy wiedzą, przyjechaliśmy po dwóch bardzo pechowych spotkaniach, w których błędy indywidualne sprawiły, że straciliśmy sześć bramek. Potrafiliśmy stworzyć kilka naprawdę groźnych sytuacji. W pierwszej połowie dwa razy Wroński wygrał indywidualny pojedynek, wspaniała głowa Dejana. Naprawdę chcę podziękować mojemu zespołowi, bo na dzisiaj Miedź Legnica gra bardzo dobrą piłkę. Trzeba było zostawić na boisku kawał serca i zdrowia, żeby się temu przeciwstawić. Wspaniała gra obrońców, bramkarza i całego zespołu, który zasuwał mocno. Zależało mi, żeby przede wszystkim nie stracić bramki i to się udało. Gratuluję mojemu zespołowi. Nie przywykłem do tego, żeby przegrywać na Miedzi i cieszę się z tego tym bardziej, bo po raz pierwszy zobaczyłem w Legnicy ten stadion i fantastyczny doping. Kibice nieśli piłkarzy, było to widać. Miedź grała dwa razy szybciej niż w zeszłej rundzie i tym bardziej cieszy ten punkt. Uważam z perspektywy meczu, że mimo wszystko, mimo że Miedź miała przewagę w posiadaniu piłki, to remis jest jak najbardziej sprawiedliwy - podkreślał Zbigniew Smółka.

Nice 1 Liga Stal Mielec trener Stali Zbigniew Smółka remis bezbramkowo runda jesienna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.