Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mystkowski w Miedzi

Mystkowski w Miedzi
Fot. dolny-slask24h.pl

Kolejny piłkarz Jagiellonii Białystok został wypożyczony do Legnicy. 19-letni Przemysław Mystkowski wzmocni konkurencję wśród młodzieżowców po kontuzji Michała Bartkowiaka w meczu ze Stalą Mielec.

Reprezentant Polski U-19 ma na koncie 35 występów i bramkę w ekstraklasie. Ponadto młody zawodnik zdążył już zagrać w 4 meczach Ligi Europejskiej. Najbliższy rok utalentowany wychowanek Jagiellonii spędzi na wypożyczeniu w Miedzi.

Mystkowski to lewonożny, ofensywny piłkarz. Może występować na skrzydle, jak i w środku pomocy. Na koncie ma 11 występów w juniorskich reprezentacjach Polski (od U-16 do U-19). 

– Bardzo chciałem tego zawodnika, ponieważ pasuje do naszej filozofii gry i podniesie i tak już wysoki poziom sportowy naszej drużyny. Obserwowałem go od dawna, długo z nim rozmawiałem o moich oczekiwaniach i jego roli w zespole. Najważniejsze dla mnie, że on bardzo chciał trafić do Miedzi i nam pomóc – mówi trener Dominik Nowak

W meczu Ligi Europy pomiędzy Jagiellonią a Gabalą Mystkowski doznał kontuzji stawu skokowego. – Problemy zdrowotne są już za nim i jest w pełnym treningu – dodaje trener Miedzi. Zawodnik od piątku będzie trenował z drużyną Miedzi. 

Miedź Legnica transfery wzmocnienia Przemysław Mystkowski sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.