Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Zaskakująca roszada w Lubinie. Mariusz Lewandowski trenerem Zagłębia

Zaskakująca roszada w Lubinie. Mariusz Lewandowski trenerem Zagłębia
Fot. KS Polkowice

Wybitny reprezentant Polski i zdobywca Pucharu UEFA zastąpił Piotra Stokowca na ławce trenerskiej Zagłębia. Dla Mariusza Lewandowskiego będzie to debiut w roli trenera.

Nowy szkoleniowiec "Miedziowych" jest wychowankiem Zagłębia, później występował jeszcze w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Szachtarze Donieck, z którym osiągnął największe sukcesy oraz na zakończenie kariery w PFK Sewastopol. W reprezentacji Polski wystąpił 66 razy.

Przed Lewandowskim trudne zadanie. Zastąpił bowiem trenera, który wprowadził Zagłębie do LOTTO Ekstraklasy, zdobył z lubińskim klubem brązowy medal mistrzostw Polski oraz całkiem nieźle poczynał sobie w bieżącym sezonie piłkarskiej elity. "Miedziowi" aktualnie zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli.

LOTTO Ekstraklasa Zagłębie Lubin trener Zagłębia Mariusz Lewandowski Piotr Stokowiec sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.