Spotkanie z Kornelem Morawieckim

Spotkanie z Kornelem Morawieckim
Fot. materiały prasowe

W niedzielę 17 grudnia w Klubie Muzyki i Literatury przy pl. Gen. T. Kościuszki 10 we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z Marszałkiem Seniorem Kornelem Morawieckim.

Spotkanie poprowadzi Artur Adamski. Podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie książka "Kornel Morawiecki. Autobiografia". Początek o godz. 16:00.

Wstęp wolny.

Kornel Morawiecki Marszałek Senior Kornel Morawiecki. Autobiografia Klub Muzyki i Literatury

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.