Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ireneusz Mamrot: W piłce nie ma sprawiedliwości

Ireneusz Mamrot: W piłce nie ma sprawiedliwości
Fot. dolny-slask24h.pl

Szkoleniowiec gości po porażce w stolicy Dolnego Śląska zaznaczał, że z przebiegu spotkania sprawiedliwszym rezultatem byłby remis, ale liczą się bramki, a te przemawiały na korzyść Śląska.

- Myślę, że z przebiegu gry remis byłby sprawiedliwszym wynikiem, ale w piłce nie ma sprawiedliwości, tylko liczy się to co jest w siatce. Na pewno w tym kluczowym momencie Kuba Słowik pomógł swojej drużynie. Mam na myśli nie tylko obroniony rzut karny, ale wydaje mi się, że jeszcze po jego interwencji piłka poszła na poprzeczkę. To był kluczowy moment, bo zawsze po bramce przez 3-4 minuty drużynie ucieka koncentracja i mogliśmy wykorzystać to, żeby doprowadzić do remisu. Jedyne o co mam pretensje do chłopaków, to było kilka sytuacji w polu karnym, w których powinniśmy zdecydować się na uderzenie. Za dużo tam było szukania partnera, poprawiania piłki i w efekcie wracamy stąd bez punktu. Patrząc na to ile mamy za sobą grania, to że zespół praktycznie nie miał przerwy letniej, to dobrze się dla nas kończy ten sezon, bo mieliśmy troszeczkę kontuzji plus kartki. Oczywiście to nie jest główny powód naszej porażki, bo Śląsk też miał kontuzje. Natomiast szkoda, bo zawsze remis jest takim wynikiem, że ma się jeden punkt  i przede wszystkim dla głowy jest to też lepszy rezultat. Ale nic nie zmienimy - oceniał Ireneusz Mamrot, trener Jagiellonii.  

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław Jagiellonia Białystok Ireneusz Mamrot trener Jagiellonii sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.