Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Impel rusza po puchar

Impel rusza po puchar
Fot. Impel Wrocław

W środę rozpoczynają się zmagania w Pucharze Polski dla zespołów Ligi Siatkówki Kobiet. Na boisko wybiegną także Impelki, które zagrają w Kaliszu.

Rywalizacja z pierwszoligowcem w IV rundzie Pucharu Polski jest efektem zajęcia przez wrocławianki jedenastego miejsca na zakończenie pierwszej rundy fazy zasadniczej. Drużyny z miejsc 11-14 LSK mierzą się bowiem z wygranymi grupowych zmagań III rundy. W środę rozegrane zostaną trzy spotkania, czwarty mecz tej rundy odbędzie się 24 stycznia. 

Zwycięzcy zagrają w kolejnej fazie, w której do gry przystąpią zespoły z miejsc 3-10 w najwyższej klasie rozgrywkowej. W czwartek w siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. w Warszawie będzie miało miejsce losowanie V rundy (zaplanowanej na 31 stycznia). Tryumfatorzy utworzą pary ćwierćfinałowe (zaplanowane na 14 lutego) wraz ŁKS-em Commercecon Łódź i Chemikiem Police (pierwsza dwójka pierwszej rundy fazy zasadniczej). Final Four Pucharu Polski ma się odbyć 10-11 marca.

By się tam znaleźć, Impelki muszą najpierw uporać się z Energą MKS Kalisz. O to nie będzie wcale łatwo, gdyż kaliszanki z kompletem wygranych przewodzą w tabeli pierwszej ligi. Dwa tygodnie temu wrocławianki odbyły z MKS-em wspólny trening. Środowy pojedynek IV rundy PP rozpocznie się o godz. 18 w Arenie Kalisz. 

 

Pozostałe mecze IV rundy PP kobiet:

Wisła Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza (17 stycznia, godz. 17)
E.Leclerc Radomka Radom - POLI Budowlani Toruń (17 stycznia, godz. 18)
7R Solna Wieliczka - Legionovia Legionowo (24 stycznia, godz. 18)

Puchar Polski IV runda Impel Wrocław Energa MKS Kalisz sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.