Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

20% zniżki na narty w Czechach od Kolei Dolnośląskich!

20% zniżki na narty w Czechach od Kolei Dolnośląskich!
Fot. materiały prasowe

Koleje Dolnośląskie we współpracy z České dráhy przygotowały ofertę specjalną dla miłośników białego szaleństwa.

Pasażerowie regionalnego przewoźnika nie tylko wygodnie dotrą do popularnych ośrodków narciarskich, ale także otrzymają 20% zniżki na całodniowy karnet. 

– Myślę, że promocja jest bardzo atrakcyjna dla pasażerów, ponieważ podróżując z Jeleniej Góry czy Szklarskiej Poręby zarówno do Harrachova, jak i miejscowości Tanvaldský Špičák, cenę biletu kolejowego niemal w całości zrekompensuje ulga udzielona na całodzienny karnet – mówi Bogusław Godlewski, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

Z rabatu można korzystać od 13 stycznia do 2 kwietnia 2018 roku w dwóch czeskich kurortach: Ski Areal Harrachov oraz Ski Areal Tanvaldský Špičák. Obniżenie ceny karnetu jest bardzo proste. Zniżka w Ski Areal Harrachov jest uwzględniana po okazaniu vouchera wydanego przez konduktora ČD w pociągu pomiędzy Szklarską Porębą Górną a Harrachovem. Z kolei obniżkę za karnet w Ski Areal Tanvaldský Špičák podróżni uzyskają po okazaniu biletu na dany dzień w kasie ośrodka. Promocją objęte są wszystkie bilety KD wystawione do stacji Tanvaldský Špičák, a także EURO-NYSA-TICKET.

Koleje Dolnośląskie od dłuższego czasu konsekwentnie rozwijają ofertę połączeń transgranicznych i starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pasażerów, ułatwiając im nie tylko codzienne podróżowanie do pracy czy szkoły, ale także na długo wyczekiwane ferie i wakacje. Mam nadzieję, że współpraca z České dráhy stanie się tradycją i każdej zimy będziemy mogli zaoferować podróżnym wyjątkowe ofertypodkreśla Bogusław Godlewski.

 

Propozycje biletów do Harrachova:

Szklarska Poręba Górna – Harrachov – Szklarska Poręba Górna za 14 PLN (plus 20 CZK za autobus)

Jelenia Góra – Harrachov – Jelenia Góra za 18 PLN (plus 20 CZK za autobus)

Wrocław Gł. – Harrachov – Wrocław Gł. za 62 PLN (plus 20 CZK za autobus)

 

Propozycje biletów do Tanvaldský Špičák

Szklarska Poręba Jakuszyce – Tanvaldský Špičák – Szklarska Poręba Jakuszyce za 21 PLN

Szklarska Poręba Górna – Tanvaldský Špičák – Szklarska Poręba Górna za 27 PLN

EURO-NYSA-TICKET (ważny przez cały dzień na całą trasę aż od Jeleniej Góry) za 25 PLN

Wszystkie ceny dotyczą biletów normalnych, dzieci w wieku 6-15 lat podróżują za 50% ceny.

 

Szczegóły oferty oraz wskazówki dotarcia do ośrodków narciarskich można znaleźć na stronie kolejedolnoslaskie.eu. 

Koleje Dolnośląskie České dráhy zniżka karnet narciarski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.