Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Derby w Twardogórze

Derby w Twardogórze
Fot. Paweł Sasiela

W sobotę o godz. 12 w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Twardogórze Olimpia Jawor zagra z Impelem II Wrocław w meczu o drugoligowe punkty.

Olimpia po 17 kolejkach zajmuje miejsce na najniższym stopniu podium, jednak ostatnia domowa porażka z ekipą Silesia Volley MSK sprawia, że mysłowiczanki oraz Częstochowianka tracą do zespołu z miasta św. Marcina już tylko punkt. Porażka mogła być niemiłym zaskoczeniem dla kibiców, jednak w ostatnim czasie jaworzanek nie omijają problemy zdrowotne. 
To nie był zimny prysznic. Po tylu kontuzjach kalkulowaliśmy, że może przyjść takie spotkanie. Na przyjęcie za Olę Deptuch weszła Weronika Knop. Trzeba być odporną psychicznie, żeby na tej pozycji zagrać. Ta dziewczyna ma papiery, tylko nie ma doświadczenia i tu zagrała psychika - komentował trener Lesław Chrzanowski.
Nie zmienia to faktu, że celem jaworzanek jest zajęcie miejsca w pierwszej trójce na zakończenie sezonu zasadniczego. 
Takie mamy plany, żeby się jak najwyżej usadowić, bo wtedy jest komfort w fazie play-off i trochę inaczej się rozgrywa mecze. Nie przesądzajmy, jeszcze tyle jest do grania - zauważał Lesław Chrzanowski, po meczu z ekipą z Mysłowic.
Impel II Wrocław jest obecnie siódmy. Jeśli zakończy rozgrywki zasadnicze na tej pozycji, w pierwszej rundzie play-off zagra z drugą drużyną. W ostatniej kolejce Impelki przegrały 2:3 w Katowicach z Sokołem.

druga liga Olimpia Lesław Chrzanowski trener Olimpii Impel II Wrocław Twardogóra GOSiR Twardogóra sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.