VI Półmaraton Jeleniogórski - na liście startowej już prawie 500 osób!

VI Półmaraton Jeleniogórski - na liście startowej już prawie 500 osób!
Zdjęcie ilustracyjne

Od początku lutego wzrosła opłata startowa za udział w "biegu z widokiem na góry" - VI Półmaratonie Jeleniogórskim i VI Jeleniogórskiej Dziesiątce. Teraz, do końca lutego, za start zapłacimy 80 PLN.

Organizatorzy przypominają, że seniorzy z kategorii 60 + zapłacą zawsze tylko 50 PLN i ich podwyżki nie obowiązują. Podobnie rzecz ma się z rodzicami biegnącymi z wózkami. W tej specjalnej kategorii za start zapłacimy 60 PLN. Warto się spieszyć, bo od marca opłata startowa wzrasta do 100 PLN i tyle również trzeba będzie zapłacić w dniu startu. Można oczywiście czekać ze zgłoszeniem i opłatą do ostatniej chwili, ale chyba jednak lepiej załatwić wszystkie formalności odpowiednio wcześniej - np. już teraz.

Trzeba też pamiętać, że w tym roku Półmaraton Jeleniogórski startuje wcześniej niż w poprzednich latach, bo już 7 kwietnia, a nie na początku maja, do czego część biegaczy zdążyła się już przyzwyczaić. Nie można zatem przespać tego kwietniowego terminu i kontrolować upływ czasu. Biegowa wiosna jest już tuż tuż! ;-)

Do startu coraz bliżej!

Jeleniogórska "połówka" to jedna z najpiękniejszych ulicznych tras w Polsce. To jest główny atut tego biegu i koronny argument "za". Panorama Karkonoszy, piękne otoczenie i sceneria, zmieniące się krajobrazy - aż chce się biec! Stąd też, mimo obiektywnie trudnej i wymagającej trasy, niezłe wyniki i rezultaty na mecie. Ostatnie metry w Parku Zdrojowym w Cieplicach mogą tylko pomóc wykrzesać resztkę sił i zakończyć bieg na pięknym Placu Piastowskim z szerokim uśmiecjem na twarzy.

Zapisy wciąż trwają, a organizatorzy zapraszją na jelenia.superbieg.pl oraz na https://web.facebook.com/Superbieg/. Półmaraton Jeleniogórski tradycyjnie otwiera biegowy sezon w Jeleniej Górze i okolicach, a listopadowy Bieg Niepodległości ten sezon zamyka. Oba biegi łączy ten sam sztab organizacyjny wspierany przez miasto Jelenia Góra, a wiosenny jeleniogórski półmaraton ma spore szanse powtórzyć frekwencyjny sukces jesiennego Biegu Niepodległości.

Organizatorzy obu imprez zapraszają również na cykl 6 biegów górskich - Runner's World Super Bieg, któy wystartuje 13 maja w Polanicy - Zdroju.

Na razie, wszystkich biegaczy, którzy tęskną już za atmosferą pierwszych wiosennych startów, za bieganiem po wymagającej trasie na dobrze zorganizowanej imprezie, za pięknymi widokami, radosną atmosferą i poczuciem, że "warto tu było przyjechać", zapraszamy do Jeleniej Góry.

Start VI Półmaratonu Jeleniogórskiego już 7 kwietnia z Placu Piastowskiego w Jeleniej Górze  - Cieplicach - Zdroju.

VI Półmaraton Jeleniogórski Jelenia Góra

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.