Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek po raz trzeci

Liga CS GO w Galerii Nowy Rynek po raz trzeci
Fot. materiały prasowe

III tura eliminacji w Turnieju KPSW – CODETWO CS GO League już w najbliższą sobotę! 10 lutego w Galerii Nowy Rynek obejrzymy zmagania kolejnych 8 drużyn, które zmierzą się w rozgrywkach Counter Strike Global Offensive.

Dotychczasowe rozgrywki dostarczyły nam wiele emocji – mamy nadzieję, że trzecia tura zmagań będzie równie ekscytująca zarówno dla zawodników, jak i obserwatorów – mówi Robert Bachłaj, dyrektor centrum handlowego Nowy Rynek. 
 
W sobotę, 10 lutego w Nowym Rynku od godz. 12.00 do 18.00 fani Counter Strike’a będą mogli kibicować zawodnikom w ramach kolejnego, III już turnieju eliminacyjnego KPSW – CODETWO CS GO League. Ponownie zostaną rozegrane mecze 8 zespołów, spośród których zostanie wyłoniony jeden, najlepszy. Będzie on walczył w kolejnych etapach turnieju. Jak zwykle rozgrywki odbędą się na poziomie +2 Galerii. Szczegółowy plan i informacje organizacyjne gracze mogą znaleźć na stronie internetowej KPSW.
 
Jesteśmy jeszcze przed połową zmagań turniejowych, ale już możemy powiedzieć, że poziom rozgrywek jest bardzo wysoki – opowiada Krzysztof Langer z Działu Promocji Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze. - Nie wolno jednak zapominać o sprawach formalnych, obowiązujących w ramach turnieju. Wszystkim zawodnikom przypominamy, by dokładnie zapoznać się z regulaminem rozgrywek i potwierdzić listy startowe. Mamy nadzieję, że to pozwoli nam sprawnie przystąpić do gry w sobotę
 
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze jest pomysłodawcą turnieju. Tym razem współorganizuje go wraz z firmą CodeTwo. Swoje zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy csgo@kpswjg.pl. Jest to równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu KPSW-CodeTwo CS GO League 2018, dostępnego na stronie internetowej uczelni. Główna nagroda w zaplanowanym na czerwiec 2018 roku FINALE Ligi to 10 000 zł do podziału dla najlepszej drużyny, a łączna pula wszystkich nagród wynosi 20 000 zł! Partnerem turnieju, od początku jego istnienia, jest Galeria Nowy Rynek.
 
Ważne informacje dla graczy:
Specyfikacja sprzętu przygotowanego na rozgrywki 10 lutego:
HP PROBOOK 650, (ekran 15,6"), proc. i7 2.3GHz (i7-4712mq), 16GB RAM, HDD 500GB, karta graficzna Intel 4600 i AMD Radeon HD 8750M 1GB,
monitory DELL P1913S – 1280 x 1024.
Ważne! Laptopy posiadają jedno wspólne wejście dla mikrofonu i słuchawek. Jeżeli gracz posiada sprzęt z osobnymi wejściami, koniecznie powinien zaopatrzyć się w przejściówki, których organizatorzy nie zapewniają (podobnie jak klawiatur i myszy – zapominalscy będą grali na klawiaturze wbudowanej w laptopa i touchpadzie).

Liga CS GO Galeria Nowy Rynek Jelenia Góra Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.