Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

5-km wyzwanie

5-km wyzwanie
Fot. materiały prasowe

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie organizowane w ramach akcji #WspólnyBieg. Wydarzenie poprowadzi Patrycja Stanok uczestniczka wielu biegów, która na co dzień pracuje w Decathlon Magnolia Park.

W styczniu udało nam się zorganizować już dwie akcje biegowe, które cieszyły się zainteresowaniem naszych klientów. Jestem bardzo dumna widząc jak z każdym kolejnym wydarzeniem w Parku Zachodnim pojawia się coraz większa liczba uczestników. Biegnące osoby wspierają się wzajemnie i motywują do systematycznych ćwiczeń - podkreśla Patrycja Stanok. - Podczas poniedziałkowego wydarzenia pokonamy wspólnie z uczestnikami trasę liczącą około 5 km. Spotkanie rozpoczniemy od rozgrzewki, kolejnym etapem będą interwały, następnie wykonamy serię ćwiczeń poprawiających siłę biegową - dodaje prowadząca.
 
W lutym oprócz wydarzeń sportowych przygotujemy też ciekawą inicjatywę z okazji Walentynek. Zapraszam do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych, tam w pierwszej kolejności zdradzimy wszystkie szczegóły naszej akcji - dodaje Radosław Pruchnik, dyrektor Decathlon Magnolia Park.
 
#WspólnyBieg odbędzie się w poniedziałek, 12 lutego o godzinie 20:00 w Parku Zachodnim. Uczestnicy wraz z prowadzącą spotkają się przy skrzyżowaniu ulic Legnickiej i Milenijnej.  Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się na profilu Decathlon Magnolia Park na Facebooku oraz Instagramie.

#WspólnyBieg Park Zachodni biegi Patrycja Stanok

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.