Stefan Kardynał Wyszyński wobec Ziem Zachodnich i Północnych

Stefan Kardynał Wyszyński wobec Ziem Zachodnich i Północnych
Fot. materiały prasowe

Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana zaprasza na spotkanie z ks. prof. Grzegorzem Sokołowskim „Stefan Kardynał Wyszyński wobec Ziem Zachodnich i Północnych”.

Odbędzie się ono w poniedziałek 19 lutego o godz. 17.00 w siedzibie wrocławskiego oddziału Civitas Christiana przy ul. Kuźniczej 11-13 w sali klubowej na I piętrze.

Civitas Christiana Stefan Kardynał Wyszyński Ziemie Zachodnie ks. prof. Grzegorz Sokołowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.