Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Tomasz Żyliński wypożyczony z Miedzi do Stali Stalowa Wola

Tomasz Żyliński wypożyczony z Miedzi do Stali Stalowa Wola
Fot. Paweł Sasiela / legnica24h.pl

19-letni Tomasz Żyliński został wypożyczony z Miedzi do 2-ligowej Stali Stalowa Wola. Ten ofensywny zawodnik w bieżącym sezonie zdążył zaliczyć w barwach Miedzi dwa występy w Nice 1 Lidze i jeden w Pucharze Polski.

Żyliński może występować zarówno na pozycji pomocnika, jak i napastnika. W rundzie jesiennej obecnego sezonu występował głównie w 3-ligowej Miedzi II, dla której rozegrał 10 meczów. W pierwszej drużynie Miedzi zagrał dwa razy w Nice 1 Lidze i raz w Pucharze Polski.

Wypożyczenie do Stali to dla młodego zawodnika szansa na regularną grę i zdobycie doświadczenia. Umowa wypożyczenia została podpisana na półtora roku, ale Miedź zastrzegła sobie możliwość jej skrócenia.

Nice 1 Liga Tomasz Żyliński transfery wypożyczenie Stal Stalowa Wola przerwa zimowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.