Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Kraina Wygasłych Wulkanów jako atrakcja Targów Turystycznych we Wrocławiu

Kraina Wygasłych Wulkanów jako atrakcja Targów Turystycznych we Wrocławiu

W dniach od 23 do 25 lutego br. odbyła się 10. edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych i Czasu Wolnego we wrocławskiej Hali Stulecia.

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” otrzymało do dyspozycji stoisko pod szyldem Dolnego Śląska, dzięki czemu przez trzy dni mogliśmy promować Krainę Wygasłych Wulkanów, nasze lokalne atrakcje, zabytki, ofertę warsztatową, ofertę noclegową i gastronomiczną oraz Sudecką Zagrodę Edukacyjną w Dobkowie.

W ciągu trzech dni stoisko obsługiwali: Marta i Maciej Zawierucha z Zielonego Laboratorium z Rzeszówka, Alicja Lamparska współpracująca z Zamkiem Grodziec, Agnieszka Gil z Dobkowa, Mariusz Łesiuk, Wiesław Surówka i Tomasz Stolarczyk z Fundacji Archeologicznej ARCHEO oraz  Krzysztofa Walkiewicz z Kondratowa, a także pracownicy biura LGD – Gabriela Męczyńska i Marta Cieślak.

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza rodzin z dziećmi, nauczycieli oraz przewodników. Osoby te dopytywały głównie o ofertę warsztatową i noclegową oraz lokalne atrakcje i zabytki regionu Gór i Pogórza Kaczawskiego. Rozdanych zostało wiele ulotek, folderów, map oraz pachnących mini mydełek z Krainy Wygasłych Wulkanów, przygotowanych i podarowanych przez państwa Martę i Macieja Zawierucha z Zielonego Laboratorium. 

Udział w Targach stanowi niezwykłą promocję naszego regionu, a co za tym idzie – Kraina Wygasłych Wulkanów jest coraz bardziej rozpoznawalnym regionem kraju, a swoją oryginalną nazwą i niespotykanymi atrakcjami, przyciąga coraz więcej turystów, szkół i innych gości. Taka promocja i rozpoznawalność są bardzo ważne, zwłaszcza dla powstającego właśnie Geoparku Kraina Wygasłych Wulkanów.

Dziękujemy wszystkim za pomoc oraz duże zaangażowanie w obsłudze naszego stoiska.

Stowarzyszenie "Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie"

Kraina Wygasłych Wulkanów Targi Turystyczne we Wrocławiu Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.