Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dominik Nowak: Mecz był niezwykle trudny

Dominik Nowak: Mecz był niezwykle trudny

Szkoleniowiec Miedzi nie ukrywał radości po wygranej w Sosnowcu, jednocześnie podkreślając jak ważne jest zwycięstwo odniesione na trudnym terenie jednego z rywali w walce o awans.

- Na pewno był to bardzo agresywny mecz z obu stron, jeżeli chodzi o postawę na boisku. Było dużo walki, szczególnie na początku spotkania. Uczulaliśmy zawodników na środek pola, który Zagłębie tak jak my, ma bardzo silny. Myślę, że początek był bardzo wyrównany. Nie było zbyt dużo sytuacji bramkowych. Ważnym momentem była bramka, która uspokoiła nasze poczynania. Złapaliśmy odpowiednią płynność w grze i staraliśmy się kontrolować to spotkanie do końca. Nie było to łatwe, bo zespół Zagłębia też ma swoją jakość piłkarską, jest dobrze zorganizowany, co było widać od początku. Musieliśmy uczulać zawodników również na stałe fragmenty gry, nad tym pracowaliśmy w tygodniu. Cieszymy się z tego zwycięstwa, niewątpliwie bardzo ważnego. Po pierwsze z przeciwnikiem, z którym będziemy rywalizować w batalii o ekstraklasę, a po drugie te trzy punkty, które dopisujemy są niezwykle istotne, bo w tej lidze dla nas będą się liczyć tylko zwycięstwa. Im więcej ich zdobędziemy, tym będziemy mieli szybszą możliwość odskoczenia od pozostałych zespołów. Mecz był niezwykle trudny, gratuluję też trenerowi Dudkowi bardzo dobrej pracy. Wiemy jakie były statystyki przed meczem. Dziesięć spotkań pod rząd nie przegrać w tej lidze zasługuje na wielki szacunek. Wywiezienie trzech punktów z tak gorącego terenu to też sztuka - podkreślał trener Dominik Nowak.

Nice 1 Liga Miedź Dominik Nowak trener Miedzi Zagłębie Sosnowiec runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.