Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Dariusz Dudek: Miedź to jeden z poważniejszych kandydatów do awansu

Dariusz Dudek: Miedź to jeden z poważniejszych kandydatów do awansu

Trener Zagłębia po meczu z Miedzią komplementował legnicki zespół, który jego zdaniem jest jednym z lepszych w Nice 1 Lidze.

- Mogę tylko pogratulować trenerowi Nowakowi i podziękować za miłe słowa, bo przegrywając mecz, słyszeć takie słowa z ust trenera to wyjątkowa rzecz. Gratuluję trenerowi również dobrego meczu, bo jak wspomniał, my mieliśmy serię dziesięciu nieprzegranych spotkań. Chcieliśmy na inauguracji naszego stadionu wypaść dobrze, bo ostatnie dwie takie batalie Zagłębie przegrało i chcieliśmy to odmienić. Nastawiliśmy się na ciężką pracę, wiedzieliśmy jaki do nas przyjeżdża zespół. Było widać, że transfery, które zrobiła drużyna z Legnicy, mówię tu o Forsellu i Piątkowskim, robią różnicę. Zespół jest też bardzo dobrze poukładany. Tak jak trener wspomniał, pierwsza połowa była bardzo wyrównana i tak naprawdę ten mecz się skończył przy pierwszej bramce. Ani zespół z Legnicy nie miał stuprocentowych sytuacji, ani my. Był to typowy mecz walki, przynajmniej przez pierwsze czterdzieści pięć minut. Ale dostaliśmy bramkę. Na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko tyle, że nie grał Jędrych, który trzymał u nas w ostatnim czasie linię defensywną. Wszedł Makowski, zagrał na przyzwoitym poziomie. Szkoda, że nie mogliśmy przynajmniej zremisować tego spotkania. Miedź pokazała dzisiaj dobry futbol. Myślę, że jest to jeden z poważniejszych kandydatów do awansu i tą grą Miedź potwierdziła, że jest jednym z lepszych zespołów w pierwszej lidze - mówił trener Dariusz Dudek.

Nice 1 Liga Miedź Zagłębie Sosnowiec trener Zagłębia Dariusz Dudek runda rewanżowa sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.