Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Mateusz Zatwarnicki: Gramy o jak najwyższe cele

Mateusz Zatwarnicki: Gramy o jak najwyższe cele

Rezerwy legnickiej Miedzi ograły na własnym boisku w meczu trzeciej ligi przewodzącą w tabeli Skrę Częstochowa.

- Lepszego startu nie można było sobie wymarzyć. Mieliśmy z tyłu głowy spotkanie z poprzedniej rundy, kiedy przegraliśmy 0:4 i chcieliśmy za wszelką cenę się zrehabilitować i wygrać ten mecz - podkreślał Mateusz Zatwarnicki.

W meczu ze Skrą drugi zespół Miedzi zasiliło kilku graczy z pierwszej drużyny, co nie zmienia faktu, że wygrana z liderem powinna być pozytywnym kopem dla całej ekipy. 

- Chłopaki z pierwszego zespołu na pewno dali nam dużo jakości, a zmiennicy, którzy za nich weszli podtrzymali tę jakość i cieszymy się z wygranego meczu - dodawał kapitan Miedzi II Legnica.

Jesień nie do końca poszła po myśli legniczan, którzy nie rezygnują jednak z ambitnych planów. 

- Gramy o jak najwyższe cele, a co będzie w czerwcu to zobaczymy - kończył Mateusz Zatwarnicki.

trzecia liga Miedź Legnica Mateusz Zatwarnicki Skra Częstochowa runda wiosenna sezon 2017/2018

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.