Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Jawor: II etap ścieżki do Myśliborza - ruszyły prace

Jawor: II etap ścieżki do Myśliborza - ruszyły prace
Korzystając z doskonałej pogody wykonawca inwestycji przystąpił do zdjęcia humusu.

Od kilku dni trwają już prace ziemne na II etapie ścieżki pieszo-rowerowej do Myśliborza, która realizowana jest na zlecenie Powiatu Jaworskiego.

Generalny Wykonawca - jaworska spółka COM-D korzystając z doskonałej pogody przystąpiła do zdjęcia humusu. Zgodnie z podpisaną umową planowany termin zakończenia realizacji II etapu to koniec czerwca 2018 r., tak by już w trakcie wakacji wszyscy mogli bezpiecznie korzystać z nowej ścieżki.

Całkowita wartość inwestycji to prawie 1,5 mln zł. z czego milion złotych to środki z Unii Europejskiej, 60 tys zł. dołoży Gmina Paszowice, a pozostałe wydatki - 440 tysięcy - pokryje z własnego budżetu Powiat Jaworski. W związku z prowadzonymi pracami wszystkich kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Poza tym Powiat Jaworski w dalszym ciągu „upiększa” wcześniej wybudowaną ścieżkę. W listopadzie nasadzono prawie 9 tys. krzewów, a w ostatnich dniach jaworska firma Metal Znak wykonała i ustawiła 5 tablic edukacyjnych wzdłuż całej ścieżki.

ścieżka Jawor-Myślibórz ścieżka do Myśliborza ścieżka pieszo-rowerowa COM-D Powiat Jaworski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.