Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne o Puchar Wójta Gminy Kunice

Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne o Puchar Wójta Gminy Kunice

Już 28 kwietnia do Kunic zjadą kulturyści z całej Polski na 21 Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne o Puchar Wójta Gminy Kunice „Herkules".

Te zawody to ceniona w Polsce impreza kulturystyczna, wielu zawodników tak planuje swoje starty, aby się zaprezentować właśnie w Kunicach. Cenią sobie atmosferę, profesjonalną organizację, oraz malownicze miejsce. W tym roku, organizatorzy dla kibiców przygotowali niespodziankę. Prócz tradycyjnych kategorii, w których co roku prezentują się uczestnicy: kulturysta junior, kulturysta do 80 kilogramów, kulturysta do 90 kilogramów, kulturysta powyżej 90 kilogramów oraz kategoria OPEN. W tegorocznej edycji turnieju na Kunickiej scenie zaprezentuję się również przepiękne kobiety w kategorii Bikini fitness - wszechkategoria oraz mężczyźni w kategorii fitness plażowy - wszechkategoria. Kibice mogą wygrać atrakcyjne nagrody w licznych konkursach dedykowanych specjalnie dla nich. Początek zawodów o godzinie 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kunicach. Bilet wstępu 10 PLN.

Zawody Kulturystyczne Kunice Herkules

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.