Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

Oddaj krew w RCKiK i odbierz bilet na mecz Miedzi Legnica!

Oddaj krew w RCKiK i odbierz bilet na mecz Miedzi Legnica!

Miedź Legnica zachęca do oddawania krwi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Legnicy przy ul. Iwaszkiewicza 5. Dla krwiodawców legnicki pierwszoligowiec przygotował niespodziankę!

Na wszystkich, którzy oddadzą krew w dniach 7-18 maja, czekają bezpłatne bilety mecze Miedzi z Olimpią Grudziądz (środa, 9 maja, godz. 20.00) lub z Pogonią Siedlce (sobota, 19 maja, godz. 20.00).

Każdy kto odda krew w legnickim oddziale RCKiK (ul. Iwaszkiewicza 5) od 7 do 18 maja, otrzymane zaświadczenie może wymienić w Strefie Miedzi na bezpłatny bilet na mecz Miedzi z Olimpią lub Pogonią. Pamiętaj! Oddając krew możesz uratować komuś życie! 

RKCiK w Legnicy (ul. Iwaszkiewicza 5) jest czynne w następujących godzinach: w poniedziałki od 7.00 do 16.00, we wtorki od 7.00 do 12.30, w środy od 7.00 do 17.00, w czwartki od 7.00 do 11.30 i w piątki od 7.00 do 11.30. Z kolei Strefa Miedzi (na 1 piętrze Galerii Piastów), w której zaświadczenie z punktu krwiodawstwa można wymienić na bezpłatny bilet na mecz, jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00. 

RCKiK Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Legnicy Nice 1 Liga bilety Miedź Olimpia Grudziądz Pogoń Siedlce

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.