Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Rewitalizacja zespołu pałacowo-parkowego Marianny Orańskiej - nowe oferty kulturalne i edukacyjne

(FILM, FOTO) Studenci PWSZ im. Witelona w powiecie jaworskim

(FILM, FOTO) Studenci PWSZ im. Witelona w powiecie jaworskim

W auli Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaworze odbyła się konferencja "Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w powiecie jaworskim - w środowisku innowacyjnym i przedsiębiorczym".

Zachęcamy do obejrzenia.

PWSZ im. Witelona w Legnicy PWSZ Legnica PWSZ PORE w Jaworze PORE PCKZiU dr Helena Babiuch dr Dorota Domińska-Werbel dr Jan Wojtaś dr Maciej Gwoździewicz Katarzyna Kuźmicz Krzysztof Detyna Krzysztof Kowalczyk

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.