Walka o Puchar Narodów już trwa, kolejne rozstrzygnięcie w Strzegomiu

Walka o Puchar Narodów już trwa, kolejne rozstrzygnięcie w Strzegomiu

Trzecia runda serii Pucharu Narodów w WKKW już za niecały miesiąc rozstrzygnie się na hipodromie w Morawie podczas zawodów LOTTO Strzegom Horse Trials.

Cykl Pucharu Narodów w WKKW, który w tym sezonie składa się z ośmiu imprez, wystartował w kwietniu we Włoszech. Strzegom będzie gospodarzem kolejnej, trzeciej rundy. Zwycięzców całego cyklu poznamy w połowie października, podczas zawodów w Boekelo w Holandii.

Po rozegranych w miniony weekend zawodach w Houghton Hall w pucharowym rankingu prowadzą Szwedzi, na drugim miejscu są ex aequo Francuzi oraz ubiegłoroczni zwycięzcy - Niemcy, na kolejnym drużyna ze Stanów Zjednoczonych.

- W Strzegomiu zapowiada się ciekawa sportowa rywalizacja, która jednocześnie będzie testem nowego formatu olimpijskiego – mówi Marcin Konarski, dyrektor zawodów.

Ranking (28.05.2018):

Szwecja – 150 pkt.
Francja – 100 pkt.
Niemcy – 100 pkt
USA – 90 pkt.

Kalendarz Pucharu Narodów 2018:

Vairano (Włochy) - 20 - 22 kwiecień 2018
Houghton Hall (Wielka Brytania) - 25 - 27 maj 2018
Strzegom (Polska) -  29 czerwiec - 1 lipiec 2018
The Plains (Stany Zjednoczone) - 6 - 8 lipiec 2018
Le Haras du Pin (Francja) - 11 - 15 sierpień 2018
Millstreet (Irlandia) - 24 - 26 sierpień
Waregem (Belgia) - 21 - 23 wrzesień 2018
Boekelo (Holandia) -  11 - 14 październik 201

Puchar Narodów w WKKW LOTTO Strzegom Horse Trials

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.