(FOTO) Wstęga Nysy Szalonej dla AZS AWF Wrocław

(FOTO) Wstęga Nysy Szalonej dla AZS AWF Wrocław

W sobotę w sali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaworze o Wstęgę Nysy Szalonej rywalizowały kadetki. Najlepsze okazały się siatkarki AZS AWF Wrocław, ogrywając dwa zespoły Olimpii Jawor i Rokitę Brzeg Dolny.

Zawody były ukoronowaniem mijającego sezonu, a zarazem wstępem do przygotowań do kolejnych rozgrywek. 

- Można powiedzieć, że jedno i drugie. Turniej o Wstęgę Nysy Szalonej jest zakończeniem sezonu, ale zarazem jest przygotowaniem tej drużyny do grania w kadetkach. Ta drużyna to tegoroczne młodziczki. Może ten wynik nie jest zachwycający, ale nic dziwnego, bo grały z kadetkami. Miały prawo robić trochę więcej błędów, dlatego wynik nie jest zadowalający. To są dziewczyny, które za rok będą grały w kadetkach - mówił Radosław Pokrywa, trener jaworskich kadetek.


Wyniki turnieju:

Olimpia (juniorki) - Olimpia (kadetki) 2:0

Olimpia (juniorki) - AZS AWF Wrocław 0:2

Olimpia (juniorki) - Rokita Brzeg Dolny 2:0

Olimpia (kadetki) - Rokita Brzeg Dolny 0:2

Rokita Brzeg Dolny - AZS AWF Wrocław 1:2

Olimpia (kadetki) - AZS AWF Wrocław 0:2


Klasyfikacja końcowa:

1. AZS AWF Wrocław
2. Olimpia Jawor (juniorki)
3. Rokita Brzeg Dolny
4. Olimpia Jawor (kadetki)

kadetki turniej Turniej o Wstęgę Nysy Szalonej Olimpia AZS AWF Wrocław Rokita Brzeg Dolny

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.