Znamy plan przygotowań Miedzi do nowego sezonu

Znamy plan przygotowań Miedzi do nowego sezonu

W poniedziałek 4 czerwca piłkarze i sztab trenerski Miedzi udali się na urlopy. Przygotowania do nowego sezonu drużyna rozpocznie 20 czerwca. W planie jest zgrupowanie w Opalenicy i pięć sparingów.

Miedź do treningów wróci 20 czerwca, a później piłkarzy czekają badania medyczne i wydolnościowe. W dniach 25 czerwca – 1 lipca drużyna wyjedzie na zgrupowanie do Opalenicy. W planie jest też pięć sparingów.

 

Plan sparingów Miedzi:

27 czerwca: rywal w trakcie ustalania;

30 czerwca: sparing z Wartą Poznań;

7 lipca: rywal w trakcie ustalania;

11 lipca: sparing z FC Hradec Kralove;

14 lipca: sparing z Rakowem Częstochowa.

LOTTO Ekstraklasa Miedź Legnica plan przygotowań sparingi mecz kontrolny obóz Opalenica Warta Poznań FC Hradec Kralove Raków Częstochowa sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.