Pierwszy taki rajd w Legnicy

Pierwszy taki rajd w Legnicy

To będzie uczta dla miłośników wyczynowej motoryzacji. IV runda SJCAM Super Rally oraz IV runda Pucharu Can-Am odbędą się w najbliższy weekend (8-10 czerwca) w Legnicy.

Po raz pierwszy współorganizatorem tego widowiskowego rajdu będzie nasze miasto. Patronat honorowy sprawuje prezydent Tadeusz Krzakowski. 

Rajdowcy na motocyklach, quadach, w terenówkach i innych pojazdach powalczą o podwójne punkty w klasyfikacji generalnej SJCAM Super Rally i Pucharze Can-am. Baza i biuro zawodów usytuowane zostaną na Stadionie Miejskim im. Orła Białego, który na co dzień służy piłkarzom Miedzi Legnica. 

Organizatorzy przygotowali dla zawodników na terenach w sąsiedztwie Huty Miedzi szybkie i techniczne trasy o podłożu leśnym i szutrowym, wymagające stuprocentowej koncentracji. Będą podjazdy, zjazdy, fragmenty proste i kręte. Każdy znajdzie coś dla siebie.

W ramach serii SJCAM Super Rally 2018 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power, zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad 2×4, quad 4×4 i w klasach SSV, SSV Turbo powalczą o cenne firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-am.

Organizatorzy, poza duchem walki, promują też dobrze znanego sobie ducha rycerza Ottona, który podobno nocą wychodzi z Zamku Piastowskiego i straszy zagubionych w uliczkach miasta rajdowców. Przygotowali specjalny konkurs z nagrodą dla najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona. Czekają na rycerzy podczas odprawy (9 czerwca) w sobotę o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim.

Program imprezy:

Piątek, 8.06.2018

15.00 – 20.00 - Rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.

19.00 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.

Sobota, 9.06.2018

9.00 - Odprawa zawodników w biurze imprezy. Wybory najlepiej przebranego ducha rycerza Ottona z Zamku Piastowskiego.

10.00 - Start pierwszej załogi z bazy imprezy.

Niedziela, 10.06.2018

9.00 - Start pierwszej załogi z bazy imprezy.

15.00 - Uroczyste zakończenie, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom IV rundy SJCAM Super Rally oraz zwycięzcom IV rundy Pucharu Can-Am Super Rally.

Rejestracja: http://www.super-rally.eu/users/register/

Regulamin: http://super-rally.eu/regulamin

Klasy:

Moto

Quad 2×4

Quad 4×4

SSV (UTV)

SSV Turbo

Buggy

Sport (samochody seryjne) do 150 KM

Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM

Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM

Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4. 

IV runda SJCAM Super Rally IV runda Pucharu Can-Am Legnica

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.