(FILM, FOTO) Akademia Niepodległości: O Legionach i gen. Kazimierzu Sosnkowskim

(FILM, FOTO) Akademia Niepodległości: O Legionach i gen. Kazimierzu Sosnkowskim

W ramach Akademii Niepodległości w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jaworze gościli prof. Włodzimierz Suleja oraz dr Jerzy Kirszak, którzy wygłosili wykłady poświęcone Legionom oraz gen. Kazimierzowi Sosnkowskiemu.

Wykład: Legionowy wysiłek - prof. Włodzimierz Suleja

Wykład: Gen. Kazimierz Sosnkowski - dr Jerzy Kirszak

Akademia Niepodległości IPN Instytut Pamięci Narodowej I Liceum Ogólnokształcące w Jaworze dr Jerzy Kirszak prof. Włodzimierz Suleja Legiony gen. Kazimierz Sosnkowski

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.