Piknik i Noc Świętojańska w Piotrowicach Świdnickich

Piknik i Noc Świętojańska w Piotrowicach Świdnickich

Fundacja Ochrony Dziedzictwa Przemysłowego Śląska zaprasza do Muzeum Technik Rolniczych na Śląsku w Piotrowicach Świdnickich na wspólne świętowanie Nocy Świętojańskiej.

Program tego całodziennego wydarzenia podzielony został na dwie części – Piknik Świętojański oraz Noc Świętojańską. Przez cały dzień na terenie folwarku w Piotrowicach odbywać się będą warsztaty i zabawy dla najmłodszych – m.in. plecenie wianków, tańce świętojańskie czy pokazy pracy zabytkowych maszyn i pojazdów rolniczych. Szczegóły na plakacie. 

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.