X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Rafał Augustyniak na dłużej w Miedzi

Rafał Augustyniak na dłużej w Miedzi

Legnicki klub poinformował, że wykupi Rafała Augustyniaka z Jagiellonii Białystok i podpisze z defensywnym pomocnikiem dwuletnią umowę.

24-latek był jednym z kluczowych graczy w zespole trenera Dominika Nowaka w minionym sezonie, mając spory udział w wywalczeniu przez Miedź historycznego awansu do piłkarskiej elity. W barwach drużyny ze Stadionu im. Orła Białego zagrał w 29 meczach Nice 1 Ligi, zdobywając 3 gole.

Po zakończeniu sezonu spekulowano, iż Augustyniak może trafić do krakowskiej Wisły. Niedawno w ekipie "Białej Gwiazdy" zaszły jednak spore zmiany, bowiem pod Wawelem mają teraz nowego trenera i dyrektora sportowego.

LOTTO Ekstraklasa Miedź przerwa letnia transfery Rafał Augustyniak sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.