Paweł Kapsa w Sandecji Nowy Sącz

Paweł Kapsa w Sandecji Nowy Sącz

Spadkowicz z LOTTO Ekstraklasy oficjalnie potwierdził pozyskanie bramkarza Miedzi. Paweł Kapsa ostatnie dwa i pół roku spędził w Legnicy. Z klubem z województwa małopolskiego podpisał roczny kontrakt.

W ostatnim sezonie doświadczony golkiper wystąpił w 12 meczach Nice 1 Ligi, jednak w końcówce rundy jesiennej stracił miejsce w bramce na rzecz Łukasza Sapeli. Wiosną występował głównie w trzecioligowych rezerwach zielono-niebiesko-czerwonych.

Mający na konice 91 spotkań w piłkarskiej elicie w barwach KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Wisły Płock i Lechii Gdańsk Paweł Kapsa w Nowym Sączu zastąpi Michała Gliwę, który przed nowym sezonem przeniósł się do pierwszoligowego Rakowa Częstochowa. Niespełna 36-letni Kapsa zanim trafił do Miedzi bronił w ligach azerskiej i cypryjskiej.

Paweł Kapsa transfery okres transferowy Miedź Sandecja Nowy Sącz

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.