Młodzi .Nowocześni na Dolnym Śląsku mają nowego przewodniczącego

Młodzi .Nowocześni na Dolnym Śląsku mają nowego przewodniczącego

W poniedziałek członkowie Forum Młodych .Nowoczesnych na Dolnym Śląsku wybrali nowy zarząd regionu, na czele którego stanie przewodniczący Michał Nowak.

Tym samym swoją dwuletnią kadencję zakończył Paweł Czuliński, który dotychczas koordynował pracę dolnośląskich struktur młodzieżówki .Nowoczesnej.

- Coraz więcej młodych ludzi wyznaje liberalne wartości, co mnie ogromnie cieszy. Region dolnośląski pod względem podejmowanych działań jest jednym z aktywniejszych w Polsce w Młodych .Nowoczesnych. Mamy za sobą chociażby sukces we Wrocławiu, gdzie nasz wniosek o wprowadzenie odstępstwa od zakazu spożywania alkoholu na Wyspie Słodowej został rozpatrzony pozytywnie i rozpoczął ogólnopolską akcję - mówi Michał Nowak, nowy szef regionu dolnośląskiego Forum Młodych .Nowoczesnych. - Chciałbym rozwinąć także potencjał młodzieży w Legnicy, Wałbrzychu czy w Jeleniej Górze oraz innych miastach Dolnego Śląska. Inicjatywy młodych są bardzo ważne w lokalnej polityce - dodaje.

W skład zarządu wchodzą także: Wiceprzewodniczący – Mateusz Żyła oraz Sekretarz Regionu – Marta Damińska. Forum Młodych .Nowoczesnych angażuje się w działania dotyczące ważnych tematów – współpraca i współorganizacja z innymi organizacjami protestów w obronie praworządności oraz tematów istotnych w życiu młodzieżowym – akcja #LegalnePiwo na Wyspie Słodowej. FM.N działa także charytatywnie, organizując zbiórki pieniędzy i innego wsparcia potrzebującym.

- To cenne doświadczenie moc wspólnie działać z tak wartościowymi ludźmi - mówi, dziękując za dotychczasową współpracę z Młodymi, Paweł Czuliński.

Podczas wyborów obecny był wiceprzewodniczący .Nowoczesnej oraz przewodniczący dolnośląskich struktur partii Tadeusz Grabarek, przewodniczący Młodych .Nowoczesnych Filip Supeł oraz sekretarz generalny Forum Piotr Oliński.

Nowoczesna Młodzi .Nowocześni Forum Młodych .Nowoczesnych Paweł Czuliński Michał Nowak

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.