Mateusz Piątkowski: Zabrakło dojrzałości ekstraklasowej

Mateusz Piątkowski: Zabrakło dojrzałości ekstraklasowej
Mateusz Piątkowski choć strzelił bramkę, pozostał w cieniu piłkarzy Górnika.

Miedź Legnica uległa na własnym boisku Górnikowi Zabrze. Honorowe trafienie dla legniczan zanotował Mateusz Piątkowski, stając się tym samym pierwszym Polakiem, który zdobył dla zielono-niebiesko-czerwonych bramkę w LOTTO Ekstraklasie.

- Bardzo dziwne spotkanie, bo tak naprawdę wydawało nam się, że prowadzimy grę od początku meczu, zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie. Mieliśmy wynik i trudno powiedzieć co się stało. Wydaje mi się, że zabrakło tej dojrzałości ekstraklasowej i tak naprawdę chyba płacimy frycowe. Tego meczu nie powinniśmy przegrać, bo powinno być 3:0 dla nas - oceniał Mateusz Piątkowski.

Podopieczni trenera Dominika Nowaka w pojedynku z Górnikiem nie mogli narzekać na brak okazji do zdobycia kolejnych goli, jednak licznik zatrzymał się na tylko jednym trafieniu gospodarzy.

- Rzeczywiście stwarzaliśmy sytuacje, wymienialiśmy szybko piłkę. Być może Górnik miał trochę w głowach i nogach to spotkanie pucharowe, które przegrali bardzo wysoko. Dlatego przeciwnika, który leży, w sporcie trzeba dobijać. Jeśli się nie dobije, to w każdej chwili tak jak to miało miejsce, może się odegrać - dodawał napastnik. 

Legniczanie nie zamierzają jednak załamywać rąk i zabierają się do pracy, by w kolejnych starciach solidniej punktować.

- Przed nami jeszcze 34 kolejki. Przygotowujemy się do następnych spotkań. Trzeba przełknąć gorzką pigułkę i mam nadzieję, że to będzie lekcja, z której wyciągniemy wnioski - kończył Piątkowski. 

LOTTO Ekstraklasa Miedź Mateusz Piątkowski Górnik Zabrze runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Miedziowy
Miedziowy 7 sierpnia 2018 o 16:10

Nic się nie stało Miedzianko nic się nie stało! Takie mecze trzeba wygrywać! Po prostu trzeba iść za ciosem jak rywal prawie na deskach. Zgubiła Was pycha z posiadania i klepania po hiszpańsku piłeczki. Gracie ładnie dla oka a przegrywacie (z Wisłą też mogliście strzelić pierwsi - Peteri). Więcej piłkarskiej poproszę złości i strzałów a mniej klepania. Wierzę w Miedź i będę z nią do końca!!! Dziękuję Górnikowi za sprowadzenie na ziemię i kubeł zimnej wody! Jesteśmy mądrzy i wyciągniemy wnioski prawda trenerze?

Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.