X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Tadeusz Pawłowski: Ruszamy do przodu

Tadeusz Pawłowski: Ruszamy do przodu

Szkoleniowiec Śląska jako pozytyw remisu z Pogonią widział przede wszystkim przełamanie złej passy dwóch porażek z rzędu.

- Uważam, że nie był to dla nas łatwy mecz, bo Pogoń od pierwszej minuty grała z kontry i cofała się po stracie piłki na swoją połowę. Nie jest łatwo grać atak pozycyjny. Umieją sobie z tym dać radę tylko najlepsze drużyny na świecie czy w Europie. My mamy w drugiej linii niedoświadczonych chłopców i tutaj mieliśmy problem. Uważam, że decydujące w tym spotkaniu były dwie stuprocentowe sytuacje, bo Pogoń nie miała ani jednej, a my mieliśmy dwie - sam na sam Roberta Picha, czy sam na sam Arka Piecha. Bramkarz znalazł się między 11 a 16 metrem. Rasowy napastnik w takiej sytuacji zawsze drybluje i strzela do pustej bramki, a nie nastrzeliwuje bramkarza. Myślę, że to było decydujące. Obie drużyny w drugiej połowie zagrały otwartą piłkę, wszyscy chcieli wygrać. W ostatnim czasie mieliśmy bardzo dobre stałe fragmenty gry. Dzisiaj było ich dla mnie za mało, bo mieliśmy bardzo dużo rzutów rożnych, rzutów wolnych. Zwiększyliśmy liczbę zawodników pod bramką przeciwnika i myślę, że tu też mógł być klucz do zwycięstwa w tym meczu. Niemniej jednak po dwóch porażkach zdobywamy punkt, ruszamy do przodu i pracujemy dalej - mówił Tadeusz Pawłowski, trener Śląska.

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław Tadeusz Pawłowski trener Śląska trener Pawłowski Pogoń Szczecin runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.