X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Kosta Runjaic: Ten punkt jest dla nas bardzo ważny

Kosta Runjaic: Ten punkt jest dla nas bardzo ważny

Opiekun Pogoni Szczecin po remisie w stolicy Dolnego Śląska podkreślał, że podział punktów w spotkaniu był sprawiedliwy.

- Uważam, że był to sprawiedliwy remis. Obie drużyny przez cały mecz próbowały zdobyć decydującego gola. Nie udało to się ani nam, ani Śląskowi Wrocław. W ten sposób zakończyło się to wynikiem 0:0. W naszej sytuacji ten punkt jest dla nas bardzo ważny. Uważam, że ważne jest również to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Jako drużyna musimy poruszać się do przodu małymi kroczkami. Dwa punkty w pięciu meczach oczywiście nie są zadowalającym wynikiem, ale jestem osobą patrzącą pozytywnie do przodu i staram się wyciągać pozytywne wnioski. Adam Buksa wrócił po kontuzji i zagrał 90 minut. Walczył na boisku podobnie nasz nowy nabytek - Iker. Uważam, że zagrał dobre spotkanie i to są w tej chwili bardzo ważne dla nas kwestie. Mam nadzieję, że Lasha Dvali w sobotę ponownie będzie zdolny do gry - oceniał Kosta Runjaic, trener szczecinian.

LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław Pogoń Szczecin trener Pogoni Kosta Runjaic trener Runjaic runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.