X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


(FOTO) Paradnym krokiem otworzyli Święto Chleba i Piernika

(FOTO) Paradnym krokiem otworzyli Święto Chleba i Piernika

Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie pokrzyżowały planów organizatorów, dzięki czemu tradycyjną Paradą Chleba oficjalnie zainaugurowano tegoroczne Święto Chleba i Piernika w Jaworze.

- Witam bardzo serdecznie w polskiej stolicy chleba! Jest nam naprawdę niezmiernie miło. To wyjątkowe wydarzenie powstaje tylko dzięki temu, że tak wiele osób włącza się w organizację tego wydarzenia. Olbrzymie brawa dla wszystkich piekarzy i cukierników. Bez nich tego święta by nie było - mówił Emilian Bera, burmistrz Jawora, otwierając wydarzenie.

Jawor Święto Chleba i Piernika SChiP

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.