Jonathan de Amo w PGE FKS Stali Mielec

Jonathan de Amo w PGE FKS Stali Mielec

Ostatniego dnia okna transferowego obrońca Jonathan de Amo Peraz rozwiązał kontrakt z Miedzią Legnica. Hiszpan przeniósł się do niekryjącej ekstraklasowych aspiracji Stali Mielec.

Defensor w obecnym sezonie rozegrał 4 mecze w zespole zielono-niebiesko-czerwonych w LOTTO Ekstraklasie. Łącznie wystąpił w 46 meczach ligowych Miedzi w pierwszej lidze oraz piłkarskiej elicie, w których zdobył 2 gole. Jonathan de Amo miał spory wkład w historyczny awans legniczan do najwyższej klasy rozgrywowej.

Teraz w walce o promocję do LOTTO Ekstraklasy pomoże ekipie z województwa podkarpackiego, z którą związał się roczną umową z opcją przedłużenia. W zespole biało-niebieskich występować będzie z numerem 32. Stal po ośmiu meczach ma w dorobku 10 punktów i zajmuje jedenastą pozycję w tabeli.

Jonathan de Amo transfery Stal Mielec

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.