X Legnickie Prezentacje Edukacyjne


Świdnica: Inauguracja trzeciej edycji programu „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica”

Świdnica: Inauguracja trzeciej edycji programu „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica”

W poniedziałek, 17 września o godzinie 10:00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego odbędzie się inauguracja trzeciej edycji programu „Zostańcie z nami - Miasto i Powiat Świdnica”.

Podczas spotkania wystąpią m.in. mówcy motywacyjni z firmy Young Pros - Mariusz Kędzierski, Szymon Potoniec i Damian Lempart oraz prezes firmy RST Software Masters - Krzysztof Habowski.

W wydarzeniu uczestniczyć będą uczniowie wszystkich świdnickich szkół średnich oraz najstarszych klas szkół podstawowych.

Tego dnia zaprezentowany zostanie także konkurs przygotowany przez świdnickie jednostki kultury.

Zalogowani Zostańcie z nami Miasto i Powiat Świdnica Liga Niezwykłych Umysłów

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.