(FOTO) Olimpia bije Volley

(FOTO) Olimpia bije Volley

Pewne zwycięstwo nad Volleyem II Wrocław odniosły siatkarki jaworskiej Olimpii w meczu szóstej kolejki drugiej ligi kobiet.

- Porażka z Częstochową mnie i dziewczyny lekko dusi, że to nam się trafiło. Dlatego chcieliśmy wygrać u siebie za trzy punkty, nie przedłużając tego i bez zbędnej zabawy zakończyć 3:0 - podkreśla trener Radosław Pokrywa

Po sześciu kolejkach Olimpia ma już za sobą spotkania ze wszystkimi dolnośląskimi rywalkami. Każde z nich jaworzanki wygrywały po 3:0. To oznacza, że zespół z miasta św. Marcina rządzi na siatkarskim Dolnym Śląsku.

- Może na razie w tym sezonie tak pokazują wyniki, ale różnie może być. Przyjdzie grypa, zabierze dwie zawodniczki ze składu i już po rządzeniu. Na razie się udaje i oby tak dalej - dodaje szkoleniowiec Olimpii.

Dzięki zwycięstwu z wrocławiankami Olimpia dotrzymuje kroku prowadzącym ekipom. Przed jaworzankami jednak prawdziwy test formy, bowiem w najbliższych trzech tygodniach zagrają z trzema pierwszymi zespołami po sześciu kolejkach. Te spotkania powinny odpowiedzieć nam na co będzie stać Olimpijki w tym sezonie. 

- Tabela pokazuje, że jest kilka drużyn, które walczą i nie odpuszczają. Pszczyna czy Częstochowianka, która powoli zaczyna wychodzić do góry. Na pewno będzie walka o tę pierwszą trójkę - kończy Radosław Pokrywa. 


Olimpia Jawor - Volley II Wrocław 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)

Olimpia: Mirosławska, Dębicka, Gajczyk, Grubasz, Szczutkowska, Świętoń, Pisz, Paluszkiewicz, Szymczyk, Knop, Gul, Kwolek (L), Mossur (L); trener Radosław Pokrywa

Volley II: Bałys, Romaniuk, Marcyjanik, Żołnierek, Kuriata, Nowak, Natanek, Marcinowska, Schulte-Nolle, Habdas, Śledź, Dutkiewicz (L), Adamowicz (L); trener Rafał Błaszczyk

MVP: Natalia Kwolek


W pozostałych meczach:

Polonia Świdnica - Jedynka Siewierz 2:3 (22:25, 25:17, 23:25, 25:23, 12:15)

Częstochowianka - PLKS Pszczyna 3:2 (25:22, 24:26, 20:25, 25:20, 15:13)

MGLKS Oława - Asotra MKS MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (15:25, 12:25, 19:25)

Amber Kalisz - TKS Ekobet Tychy 23.10.2018

PAUZA: MKS II Dąbrowa Górnicza

druga liga Olimpia Radosław Pokrywa Natalia Kwolek Volley II Wrocław sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.