Radosław Bella: Musimy być konkretniejsi

Radosław Bella: Musimy być konkretniejsi

Miedź II Legnica przegrała na własnym boisku z Rekordem Bielsko-Biała różnicą dwóch bramek, choć na boisku nie było widać takiej różnicy między zespołami. Trener legniczan mógł być zadowolony z gry drużyny, ale z wyniku niekoniecznie.

- Wynik może nie do końca odzwierciedla to co się działo. Bramki straciliśmy po błędach młodości, które popełniliśmy. Dzisiaj graliśmy za odważnie, za bardzo ryzykownie i to się zemściło. Druga bramka stracona w 94 minucie, gdy rzuciliśmy się do ataku. Szkoda, bo mieliśmy swoje sytuacje. Z gry jestem bardzo zadowolony, niestety z wyniku nie. Musimy być konkretniejsi następnym razem. Zdawaliśmy sobie sprawę, jak ważny jest to dla nas mecz z perspektywy tabeli, ale za tydzień mamy okazję do rewanżu już z innym zespołem - skomentował Radosław Bella, szkoleniowiec Miedzi II Legnica. 

trzecia liga Miedź II Legnica Radosław Bella trener Miedzi Rekord Bielsko-Biała runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.