Radosław Bella: Nie było szczęścia po naszej stronie

Radosław Bella: Nie było szczęścia po naszej stronie
Radosław Bella nie wypatrzył goli w meczu z Agroplonem.

Pojedynek z Agroplonem Głuszyna był podobny do meczu z Wartą Gorzów Wielkopolski. Z tą różnicą, że tym razem nie oglądaliśmy goli, co oznaczało, że obie drużyny zgarnęły po punkcie.

- Jedną z optymistycznych rzeczy jest to, że zagraliśmy na zero z tyłu i wszystkie kontrataki przeciwnika rozbijaliśmy w zarobku, czego nie robiliśmy z Wartą. Niestety szkoda niewykorzystanych sytuacji, które mieliśmy, bo naprawdę znowu stworzyliśmy ich ogrom. Brakuje tej kropki nad "i". Tej kropki będziemy musieli szukać na treningach, w przyszłych meczach i przyszłej rundzie - zauważa trener Radosław Bella

Legniczanom trudno gra się z zespołami, które skupiają się przede wszystkim na bronieniu dostępu do własnej bramki.

- Tutaj wychodzą już później umiejętności, bo jeżeli jest przeciwnik, który parkuje ten słynny autobus do swojej bramki, to tutaj wychodzą indywidualne umiejętności. Musimy ciągle podnosić nasze, bo znamy scenariusz tej ligi. Wiemy, że bardzo często jesteśmy w ataku i z tymi problemami zawsze będziemy musieli się mierzyć - dodaje szkoleniowiec Miedzi II.

Zielono-niebiesko-czerwonym spotkaniu kończącym rundę jesienną w trzeciej lidze zabrakło też odrobiny szczęścia.

- Tu centymetra zabrakło, tam centymetra. W poprzeczkę Mateusz uderzył. Pracujemy nad każdym szczegółem, żeby właśnie w meczu złapać ten szczegół. Niestety dzisiaj nie było szczęścia po naszej stronie - kończy Radosław Bella.

trzecia liga Miedź II Legnica Radosław Bella trener Miedzi II Agroplon Głuszyna runda jesienna sezon 2018/2019

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.