(FOTO) Skrzaty zagrały na III Turnieju Mikołajkowym

(FOTO) Skrzaty zagrały na III Turnieju Mikołajkowym

W sali PCKZiU w Jaworze spotkali się najmłodsi adepci futbolu, by zmierzyć się na tle rówieśników. Rezultaty nie były jednak najważniejsze. Liczyła się dobra zabawa.

Zawody były silnie obsadzone, bowiem obok dwóch ekip JTS-u Jawor oraz drużyny jaworskiej Kuźni, w zmaganiach uczestniczyli także piłkarze Miedzi Legnica, Karkonoszy Jelenia Góra, Górnika Wałbrzych, Gryfa Świdnica, AKS-u Strzegom oraz Duo Soccer Świebodzice.

Turniej odbywał się w systemie każdy z każdym. Wyniki zeszły na dalszy plan, bowiem liczyła się radość z gry. W związku z tym klasyfikacja końcowa nie była prowadzona, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal i mikołajkowy upominek. Drużyny wróciły do domów z pucharami i statuetkami dla najlepszych graczy w zespole.

 

Najlepsi zawodnicy:

Szymon Banaś (JTS Czarny)

Antoni Marcisz (JTS Niebieski)

Kacper Markowski (Górnik Wałbrzych)

Krzysztof Piotrowski (Duo Soccer Świebodzice)

Miłosz Rogorża (AKS Strzegom)

Kacper Mielnik (Gryf Świdnica)

Bryan Kubicki (Miedź Legnica)

Kacper Żegota (Karkonosze Jelenia Góra)

Borys Szczepański (Kuźnia Jawor)

 

Najlepszy strzelec:

Szymon Banaś (JTS Czarny)

 

III Turniej Mikołajkowy w Jaworze turniej skrzatów JTS Jawor Kuźnia Jawor Miedź Karkonosze Jelenia Góra Górnik Wałbrzych Gryf Świdnica AKS Strzegom

Reklama
Udostępnij tę dyskusję na

Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@dolnyslask24h.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. dolnyslask24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.